Domov > Spôsob dopravy

Spôsob dopravy

Naša spoločnosť využíva kuriérske služby spoločnosti Slovak Parcel Service. Cena dopravy je 2,90 EUR s dph, cena dobierky 1,00 EUR s dph. Pri nákupe nad 60,00 EUR s dph je cena dopravy 0,00 EUR.
Náš tovar, ktorý je skladom, sa snažíme expedovať nasledujúci deň po obdržaní objednávky. Pri produktoch, ktoré sú na externom sklade, máte uvedený predpokladaný dátum naskladnenia. Upozorňujeme, že tento dátum je orientačný a môže sa mierne meniť. Presný dátum Vám bude oznámený ihneď ako to bude možné.

Doručenie kuriérom trvá 1-2 dni od odoslania. O expedovaní budete informovaná emailom a SMS správou.

Tovar po prevzatí  doporučujeme skontrolovať do 24 hodín. Nároky z neskoršie zistených vád tovaru poškodeného pri preprave bude môcť zákazník uplatniť len v prípade, ak preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu.

Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite, prípadne otvorte pred kurérom! Neskoršie reklamácie tohto druhu je možné uznať len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu.