Domov > Overaly > Overal s prekladaným výstrihom - grafit
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.skNumoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.skNumoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.skNumoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.skNumoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk
Numoco Overal s prekladaným výstrihom - grafit - 95-4 - Bu-butik.sk

Overal s prekladaným výstrihom - grafit

Trendový overal s prekladaným výstrihom a plnohodnotnými vreckami bo boku. Ušitý z kvalitného pevnejšieho Viac...
Kód produktu:
Materiál: 95% polyester, 5% elastan
Dostupnosť:
39,80 €
Veľkosť:     Tabuľka veľkostí
Rozmery v cm :XSSMLXL
Prsia (A)4244464750
Pás (B)3435363942
Boky (C)4750525355
Dĺž. od podpazušia (D)133133134134135
Dĺž. od ramena (E)150150152153153
Stehno (F)2424252628
Dĺžka nohavice (G)7878787879

95-.jpg



Súvisiace produkty

Podobné produkty