Milé zákazníčky, ospravedlňujem sa, ale dočasne nie je možné objednavať z nášho eshopu z dôvodu prebiehajúcich technických prác na stránke. Vopred ďakujem za pochopenie. Pekný deň :)

Tel.: 0948 024 649 Po-Pia: 09:00 - 16:00 ahoj@bu-butik.sk

Bu-Butik Vám prináša krásne šaty a dámske oblečenie

Informácie pre zákazníkov

Vitajte v sekcii Informácie pre zákazníkov, kde Vám pomôžeme pri nákupe v našom internetovom obchode.

 Spôsob dopravy

Naša spoločnosť využíva kuriérske služby spoločnosti DHL - www.dhl.sk. Cena dopravy je 3,90 EUR s dph, pri nákupe nad 65,00 EUR s dph je cena dopravy 0,00 EUR.
Náš tovar, ktorý je skladom, sa snažíme expedovať nasledujúci den po obdržaní objednávky. Pri produktoch, ktoré sú na externom sklade, máte uvedený predpokladaný dátum naskladnenia. Upozorňujeme, že tento dátum je orientačný a môže sa mierne meniť. Presný dátum Vám bude oznámený ihneď ako to bude možné.

Doručenie kuriérom trvá 1-2 dni od odoslania. O expedovaní budete informovaná emailom a SMS správou. 

Tovar si po prevzatí skontrolujte do 12 hodín! Nároky z neskoršie zistených vád tovaru poškodeného pri preprave  si budete môcť uplatniť len ak zákazník preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu! 

Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite, prípadne otvorte pred kurérom! Neskoršie reklamácie tohto druhu je možné uznať len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu.

 Spôsob platby

Predom na bankový účet – po prijatí objednávky Vám na Váš mail odošleme platobné údaje s konečnou cenou a informácie o dodaní tovaru. Po prijatí platby na náš účet Vám v čo najkratšom čase odošleme tovar a informáciu o odoslaní.

Dobierkou –po prijatí objednávky Vám na Vami zadaný mail odošleme správu s potvrdením prijatia objednávky s konečnou cenou, túto uhradíte v hotovosti priamo kuriérovi.