Milé zákazníčky, ospravedlňujem sa, ale dočasne nie je možné objednavať z nášho eshopu z dôvodu prebiehajúcich technických prác na stránke. Vopred ďakujem za pochopenie. Pekný deň :)

Tel.: 0948 024 649 Po-Pia: 09:00 - 16:00 ahoj@bu-butik.sk

Bu-Butik Vám prináša krásne šaty a dámske oblečenie

Časté otázky - FAQ

Vitajte v sekcii Časté otázky, kde Vám odpovieme na najčastejšie otázky, ktoré Vás zaujímajú.

 


Akú mám možnosť platby?

Predom na bankový účet – po prijatí objednávky Vám na Váš mail odošleme platobné údaje s konečnou cenou a informácie o dodaní tovaru. Po prijatí platby na náš účet Vám v čo najkratšom čase odošleme tovar a informáciu o odoslaní. Dobierkou –po prijatí objednávky Vám na Vami zadaný mail odošleme správu s potvrdením prijatia objednávky s konečnou cenou, túto uhradíte v hotovosti priamo kuriérovi, prípadne prostredníctvom platobnej karty.


Akú veľkosť si mám objednať?

Je to jednoduché. Pri každom produkte nájdete veľkostnú tabuľku s rozmermi, ktorými sa odporúčame riadiť.  Ak napríklad nosíte bežne veľkosť M, nie je vylúčené, že pri určitých modeloch Vám bude stačiť S alebo budete potrebovať L.  Treba len sledovať tabuľku rozmerov :).


Ako dlho trvá odoslanie tovaru?

Pokiaľ sa tovar nacházda na externom sklade, doba dodania je do 10 - 12 dní, tovar, ktorý je skladom odosielame max. do 2 pracovných dní.  Či je tovar na sklade zistíte po kliknutí na potrebnú veľkosť pri jednotlivom tovare.


Môžem tovar vrátiť, prípadne vymeniť? Ako?

Áno, samozrejme. Tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od doručenia. Vyplňte  Formulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý nájdete na konci obchodných podmienok, prípadne na tomto odkaze a zašlite nám ho v prílohe emailu alebo poštou spolu s tovarom. Pre podrobnejšie informácie si prosím prečítajte Obchodné podmienky.  Tovar odporúčame poistiť. Tovar zaslaný na dobierku nebude prevzatý. Peňažnú čiastku Vám zašleme na Váš účet do 14 dní od odstúpenia od zmluvy za predpokladu, že nám v tejto lehote vrátite zakúpený tovar. V prípade výmeny tovaru, prosím, postupujte rovnako.  Vymenený tovar Vám zašleme zdarma. 


Prečo nakúpiť na Bu-butik.sk?

• Ponúkame Vám tovar , o ktorého kvalite sme 100% presvedčení.
• V butiku nájdete šaty na rôzne príležitosti – všetko pod jednou strechou a za prijateľnú cenu.
• Komunikácia so zákazníkmi nie je žiaden problém – sme tu iba pre Vás prostredníctvom mailu, chatu alebo telefonicky a zodpovieme Vám na všetky Vaše otázky.
• Je samozrejmé, že nepoškodený a nepoužitý tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní.
• Žiadny problém nie je problém, pokiaľ má riešenie...veríme, že všetko sa dá vyriešiť s úsmevom a spokojnosťou na všetkých stranách.
• Sme šťastní a vďační za každú novú a spokojnú zákazníčku ☺
• Každý rád dostáva darčeky – a my Vám nejakú maličkosť pribalíme ☺.